Kaip žinoti, ar čiužinys bus man tinkantis?

Čiužiniai Salome sukurti panaudojus novatoriškas elastinio putų poliuretano gamybos technologijas. Salome čiužinio sluoksniai yra ištestuoti ir sertifikuoti. Visa tai buvo atlikta tam, kad miegantysis jaustųsi gerai ant šio čiužinio, pabustų pailsėjęs.

Mūsų patyrę klientų aptarnavimo specialistai džiaugsis galėdami Jums padėti. Skambinkite, rašykite mums. Esami pasiekiami visomis savaitės dienomis.

Kokius sertifikatus turi Salome čiužiniai?

Salome čiužiniai turi Oeko-Tex Standart 100. Tai yra aukščiausias standartas, todėl čiužinys tinka kūdikiams ir vaikams.

Kada galiu tikėtis gauti Salome čiužinį?

Įprastai Salome čiužiniai pristatomi per siuntų tarnybas per 2-3 darbo dienas. Šventiniu laikotarpiu siuntimas gali trukti ilgiau, iki 3 darbo dienų. Norėdami užsakyti prekę į užsienio šalis, patariame susisiekti su mumis tiesiogiai, nes siuntimas ne visada, ne į visas šalis įmanomas.

Iš kokių medžiagų pagaminti Salome čiužiniai?

Salome čiužiniai yra sukonstruotas iš keturių sluoksnių, taip pat yra trikotažinis čiužinio užvalkalas, kuris dalinasi į dvi atskiras dalis. Iš viršaus į apačią čiužinys atrodo taip:

 

  • 5 cm. Celsius® viskoelastinė medžiaga
  • 4 cm. Richlux® HR atvirų porų aukšto elastingumo medžiaga
  • 10 cm. Richfoam® septynių zonų profiliuotas čiužinio pagrindas
  • 7 cm. padidinto tankio Richlux® HR atvirų porų aukšto elastingumo medžiaga

 

Čiužinys universalus, jį galima naudoti iš abiejų pusių.

Čiužinys įvilktas į daigstytą trisluoksnį trikotažinį užvalkalą, kuris pagamintas iš 100 proc. poliesterio. Užvalkalas dalinasi į dvi atskiras dalis. Galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje.

Užvalkalo šonuose įsiūtas oro srautus praleidžiantis tinklelis.

Kaip galėsiu grąžinti čiužinį?

Manome, kad 30 dienų yra pakankamas laiko tarpas suprasti, ar Salome čiužinys yra Jums tinkamas. Jei nuspręsite, jog čiužinys Jums nepatinka, informuokite mus mob.tel. 8 694 00900 arba el.p. info@salome.lt. Mes iškviesime kurjerį, kuris paims iš Jūsų čiužinį ir grąžinsime Jums į banko sąskaitą sumokėtus pinigus. Jums tai nieko nekainuos. Tai gali užtrukti 2-3 darbo dienas.

Kaip supakuoti Salome čiužinį grąžinimui?

Čiužinį reikia tiesiog supakuoti su plėvele. Neprivaloma supakuoti originalioje pakuotėje.

Kada aš jau galiu naudotis čiužiniu?

Salome čiužiniai pristatomas suspaustas dėžėje kartu su užvalkalu. Išpakuoti čiužiniai atsistato į savo padėtį per 24 valandas. Išskirtiniais retais atvejais pilnas čiužinio atsistatymas gali užtrukti dvi paras. Kai čiužinys atsistato, jį galima iškart pradėti naudoti.

Ar išpakavus Salome čiužinį, galiu jį vėl supakuoti atgal?

Čiužiniai Salome yra skirti nuolatiniam naudojimui. Čiužinio negalima pakartotinai supakuoti, susukti į ruloną.

Į kokio dydžio dėžę yra supakuotas čiužinys pristatymo metu?

Visi Salome čiužiniai supakuoti dėžėse, kurios išmatavimai 50 cm. x 50 cm. x 120 cm.

Kaip ilgai galiu laikyti supakuotą čiužinį dėžėje?

Čiužiniai dėžėje gali būti laikomi ne ilgiau kaip vieną mėnesį. Nepamirškite, kad 30 dienų išbandymo laikotarpis prasideda nuo produkto gavimo dienos, o ne nuo to momento, kada išpakuosite čiužinį.

Ar Salome čiužiniai apsaugotas nuo dulkių erkučių?

Šiuo metu tebevyksta tyrimai, todėl neturime galutinio atsakymo. Tačiau iki šiol atlikti tyrimai rodo, kad dulkių erkutėms reikalingi maisto šaltiniai. Kiekvienas čiužinys suteikia dulkių erkutėms gyvenamąją vietą, tačiau maisto šaltiniai yra medvilnė ir vilna. Mūsų čiužinio sluoksniuose ir užvalkale nėra maisto šaltinių. Todėl galime teigti, kad Salome čiužinyje nesiveisia dulkių erkutės.

Kada turėčiau keisti čiužinį?

Nors mūsų čiužiniai labai patvarūs, turėtumėte pakeisti savo čiužinį kas 10 metų dėl higienos ir ergonominių priežasčių.

Kaip prižiūrėti Salome čiužinį?

Viršutinė užvalkalo dalis nuimama. Galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje.

Galite naudoti neperšlampamą paklodę, tuomet užvalkalas ir čiužinys ilgiau išliks švarūs.

Be to, rekomenduojame naudoti paklodę, kad užvalkalas išlikti švarus.

Taip pat galite naudoti čiužinio apsaugas, antčiužinius.

Kaip galėčiau čiužinį pervežti į kitą vietą?

Kadangi čiužinio neįmanoma atgal supakuoti į buvusią dėžę, tai tiesiog čiužinį supakuokite su plėvele. Jei čiužinį norite pernešti į kitą kambarį, galite čiužinį pakelti su rankenomis, kurios įsiūtos šonuose. Tai geriausia daryti dviese.